Jestes tutaj: Produkty Zdrowie Mega Acidophilus

Coral Club Poland Sklep

Twój koszyk jest pusty.
info btn
Uwaga! Po rejestracji na stronie internetowej koralowy-klub.pl ceny bedą widoczne!
W celu uproszczenia rejestracji nowych Członków Coral Club'u wystarczy kliknąć na poniższy link i uzupełnić formularz swoimi danymi! Rejestracja jest bezpłatna!!!

MagiCalMicroBrite with Microhydrin

Mega Acidophilus

Kod: 1012
Zawartość 90 kapsułek

Suplement diety

Zastosowanie

Preparat Mega Acidophilus pozytywnie działa przy:

dysbakteriozie, chorobach układu pokarmowego;

zaburzeniach w przyswajaniu substancji odżywczych;

zatruciach jelitowych;

reakcjach alergicznych;

wzdęciach i zaparciach.

Składniki:

Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, substancje wspomagające.

Na całym świecie rozprzestrzenienie się różnych form dysbakteriozy wśród ludzi dorosłych osiąga ogrom­ne rozmiary. Wiadomo, że stan organizmu w dużym stopniu zależy od prawidłowej, niezakłóconej pracy układu pokarmowego, z kolei jego zdolność do pracy uwarunkowana jest przez stan mikroflory bakteryj­nej. To jeden z podstawowych układów bezpieczeń­stwa, tworzący barierę ochronną przeciw chorobom. Odnowa bilansu mikroflory jelitowej dzięki produk­tom, zawierającym korzystne mikroorganizmy, może znacznie poprawić samopoczucie. To jest właśnie zadanie preparatu Mega Acidophilus.

Preparat Mega Acidophilus to zestaw korzystnych dla organizmu bifido- i laktobakterii, który normali­zuje trawienie i pracę układu pokarmowego, hamu­je działanie bakterii patogennych, chroni organizm przed toksycznym wpływem produktów metaboli­zmu i zapobiega jego zaburzeniom.

Działanie substancji czynnych

Bifido- i laktobakterie tworzą podstawę mikroflory je­litowej człowieka - 85-90% u dorosłych i 95% u dzieci, posiadają wielokierunkowe korzystne działanie.

Stymulują układ limfatyczny, produkcję interferonu, immunoglobulin, limfocytów i przeciwciał, odpowie­dzialnych za siły obronne naszego organizmu.

Biorą udział w syntezie i wchłanianiu witamin grupy z witaminy K, D, kwasu mlekowego, foliowego i ni­kotynowego, sprzyjają powstawaniu niezbędnych aminokwasów, lepszemu przyswajaniu soli wapnia. Biorą aktywny udział w rozkładzie i wchłanianiu sub­stancji odżywczych: normalizują procesy enzyma­tycznego trawienia pokarmu, zwiększając hydrolizę białek i węglowodanów, jak również przez długi czas produkują własne enzymy metaboliczne w układzie pokarmowym.

Wpływają na metabolizm tłuszczów w organizmie, ulepszają rozkład lipidów, obniżając zawartość cho­lesterolu we krwi i normalizując poziom lipoprotein i fosfolipidów.

Zapobiegają powstawaniu wzdęć, regulują perystaltykę jelit.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zadaj pytanie o produkt

Komentarze klientów:

Nikt jeszcze nie komentował tego produktu.
Aby napisać komentarz prosimy o zalogowanie się.

więcej kategorii

Аntyutleniaczy

Oczyszczenie organizmu

Prawidłowe trawienie

Pełne odżywianie

Podtrzymanie immunitetu

Zdrowie kobiety

Męskie zdrowie

Zdrowie dziecka

Antystress

Ochrona na codzień

Prawidłowa waga

Przypadkowe Towary

Papaya

InflaCor

Green Gold

Coral-Mine (10 saszetek z proszkiem po 1 g)

Produkty opisane na stronie nie sa przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Nalezy skonsultowac sie ze specjalista przed zastosowaniem suplementu diety. Materialy zawarte w portalu koralowy-klub.pl maja charakter wylacznie informacyjny. Metody profilaktyki oczyszczania organizmu nalezy skonsultowac ze specjalista lub lekarzem medycyny naturalnej.

cci