Jestes tutaj: Produkty Zdrowie Mega Acidophilus

Cena: 86.63 zł

Suplement diety

Zastosowanie

Preparat Mega Acidophilus pozytywnie działa przy:

dysbakteriozie, chorobach układu pokarmowego;

zaburzeniach w przyswajaniu substancji odżywczych;

zatruciach jelitowych;

reakcjach alergicznych;

wzdęciach i zaparciach.

Składniki:

Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, substancje wspomagające.

Na całym świecie rozprzestrzenienie się różnych form dysbakteriozy wśród ludzi dorosłych osiąga ogrom­ne rozmiary. Wiadomo, że stan organizmu w dużym stopniu zależy od prawidłowej, niezakłóconej pracy układu pokarmowego, z kolei jego zdolność do pracy uwarunkowana jest przez stan mikroflory bakteryj­nej. To jeden z podstawowych układów bezpieczeń­stwa, tworzący barierę ochronną przeciw chorobom. Odnowa bilansu mikroflory jelitowej dzięki produk­tom, zawierającym korzystne mikroorganizmy, może znacznie poprawić samopoczucie. To jest właśnie zadanie preparatu Mega Acidophilus.

Preparat Mega Acidophilus to zestaw korzystnych dla organizmu bifido- i laktobakterii, który normali­zuje trawienie i pracę układu pokarmowego, hamu­je działanie bakterii patogennych, chroni organizm przed toksycznym wpływem produktów metaboli­zmu i zapobiega jego zaburzeniom.

Działanie substancji czynnych

Bifido- i laktobakterie tworzą podstawę mikroflory je­litowej człowieka - 85-90% u dorosłych i 95% u dzieci, posiadają wielokierunkowe korzystne działanie.

Stymulują układ limfatyczny, produkcję interferonu, immunoglobulin, limfocytów i przeciwciał, odpowie­dzialnych za siły obronne naszego organizmu.

Biorą udział w syntezie i wchłanianiu witamin grupy z witaminy K, D, kwasu mlekowego, foliowego i ni­kotynowego, sprzyjają powstawaniu niezbędnych aminokwasów, lepszemu przyswajaniu soli wapnia. Biorą aktywny udział w rozkładzie i wchłanianiu sub­stancji odżywczych: normalizują procesy enzyma­tycznego trawienia pokarmu, zwiększając hydrolizę białek i węglowodanów, jak również przez długi czas produkują własne enzymy metaboliczne w układzie pokarmowym.

Wpływają na metabolizm tłuszczów w organizmie, ulepszają rozkład lipidów, obniżając zawartość cho­lesterolu we krwi i normalizując poziom lipoprotein i fosfolipidów.

Zapobiegają powstawaniu wzdęć, regulują perystaltykę jelit.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zadaj pytanie o produkt

Komentarze klientów:

Nikt jeszcze nie komentował tego produktu.
Aby napisać komentarz prosimy o zalogowanie się.

więcej kategorii

Аntyutleniaczy